Osiedle

Bliskość natury i komfort życia

Royal Dywity to komfortowa i bezpieczna enklawa domów jednorodzinnych w ułożeniu szeregowym. Osiedle tworzą 4 szeregi domów ustawionych tak, aby zapewnić mieszkańcom komfort i prywatność. Dwa szeregi liczą po 8, kolejne dwa po 10 domów.

Elegancka kolorystyka elewacji i nowoczesny wygląd budynków doskonale wkomponowuje domy w pejzaż Dywit. Szyku dodają okna oraz bramy garażowe w kolorze ciemnego dębu. Solidne ogrodzenia wykonane są z ręcznie formowanej cegły klinkierowej. Doskonale rozplanowane oświetlenie osiedla podkreśla walory budynków i nadaje miejscu niepowtarzalny charakter.

Każdy dom posiada ogród z tarasem – prywatny, zielony zakątek do spokojnego wypoczynku na świeżym powietrzu lub organizacji spotkań z rodziną czy znajomymi. Jest to też idealne miejsce dla dzieci, które pod okiem rodziców mogą bezpiecznie bawić się wśród zieleni.

System kamer zapewnia całodobowy monitoring.

Osiedle Royal Dywity - domy jednorodzinne, domy szeregowe.

Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony, tworzenia statystyk, dostosowywania reklam do zainteresowań. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji